Menu
  • NKP Fiľakovský hrad <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • Budova Vigadó <i>(Foto: G. Illés)</i>
  • Kaštieľ Berchtoldovcov <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • Mestský park <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • Novohradské turisticko-informačné centrum <i>(Foto: Mesto Fiľakovo)</i>
  • Mestský úrad <i>(Foto: archív mesta Fiľakovo)</i>

Kontakty

Mestský úrad Fiľakovo
Radničná 25, 986 01 Fiľakovo
Tel., fax: +421-(0)47-4381001
Email: mesto@filakovo.sk

Úradné hodiny

Pondelok - Štvrtok:
7.30 - 11.30 / 12.30 - 16.00
Piatok: 7.30 - 11.30

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád, Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove a Novohrad-Nógrád Geopark Nonprofit Kft. Vás vzhľadom na veľký záujem srdečne pozývajú na ďalšiu vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 22. apríla 2017 (v sobotu) na trase Zagyvaróna - Rónafalu (Hlboká jama) - Medvešská planina - Prameň Zagyva - Salgóbánya - Eresztvény.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na prvú tohtoročnú vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 25. marca 2017 (v sobotu) na trase Gemerské Dechtáre - Adamov maar - Dechtárske vinice - Bagova skala - Steblová skala - Benč - Gemerské Dechtáre.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 3. decembra 2016 (sobota) na trase Fiľakovo - Eresztvény (návštevnícke centrum) - Medvešské kameňolomy - Salgóbánya - Hrad Šalgó - Fiľakovo. Čas a miesto stretnutia účastníkov je o 8:30 hod., Námestie slobody, pred budovou Mestského kultúrneho strediska.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 8. októbra 2016 (sobota) na trase Fiľakovo - Hajnáčka - Kostná dolina - Ragáč - Hajnáčsky hradný vrch - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 28. mája 2016 (sobota) na trase Fiľakovo - Nová Bašta - Prameň p. Márie - Medvedia výšina - Dunivá hora - údolie Šurického potoka - Šurice - Hajnáčka - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 15. mája 2016 (nedeľa) na trase Fiľakovo - Mučín - Novohradská magistrála (časť) - Mučínska jaskyňa - Lom Telka - Piešňa - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Z. p. o. Geopark Novohrad-Nógrád organizuje v dňoch 4. - 8. augusta 2014 denný tábor pre deti základných škôl, denne od 9.00 do 16.00 hodiny v areáli NTIC vo Fiľakove. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 25.7.2014, kontaktné informácie a podrobnosti tábora sú uvedené na plagáte.

Čítať ďalej...

V rámci Týždňa európskych geoparkov organizuje Združenie právnických osôb Geopark Novohrad-Nógrád poznávacie vedené pešie túry:

Čítať ďalej...

Združenie právnických osôb Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum organizuje vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 23. marca 2014 (v nedeľu) po trase Širkovský hrad - Benč - Hajnáčka.

Čítať ďalej...

Hradné múzeum vo Fiľakove v spolupráci so Z.p.o. Geopark Novohrad - Nógrád a maďarskou organizáciou Novohrad - Nógrád Geopark Nonprofit Kft. usporiada 12. novembra 2013 (utorok) o 16:00 hodine v Mestskej knižnici vo Fiľakove besedu s predstaviteľmi uvedených organizácií, spojenú s premietaním filmu a otvorením fotografickej výstavy.

Čítať ďalej...