Menu
  • NKP Fiľakovský hrad <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • Budova Vigadó <i>(Foto: G. Illés)</i>
  • Kaštieľ Berchtoldovcov <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • Mestský park <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • NKP Farský kostol nanebovzatia Panny Márie a františkánsky kláštor <i>(Foto: Z. Schnelczer)</i>
  • Novohradské turisticko-informačné centrum <i>(Foto: Mesto Fiľakovo)</i>
  • Mestský úrad <i>(Foto: archív mesta Fiľakovo)</i>

Kontakty:
Mestský úrad Fiľakovo
Radničná 25, 986 01 Fiľakovo
tel., fax: +421-(0)47-4381001
email: mesto@filakovo.sk

Kontakty pre médiá:
tel.: +421 (0)918 732 702
email: tlacove@filakovo.sk

Úradné hodiny:
Po-Št: 7.30-11.30 / 12.30-16.00
Piatok: 7.30-11.30

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 30. marca 2019 (v sobotu) po trase Fiľakovo - fiľakovské skaly - studňa - lom v Bulharoch - Bulhary - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 17. novembra 2018 (sobota) po trase Fiľakovo - Horná Baba - Veľký Hardeš - Ratka - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Z. p. o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum organizujú vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 13. októbra 2018 na trase Tachtianska diatréma - Veľká pivnica - Potok Gortva - Arintó - Vodná nádrž Tachty - Rozhľadňa Tomášovský vrch - Obec Tachty. Túru vedie Alexander Ádám a Roland Kovács.

Čítať ďalej...

Z. p. o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum organizujú vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 26. mája 2018 (v sobotu) na trase Konrádovce - Hodejov - Hajnáčka.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum organizujú vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 24. marca 2018 na trase Karanč - bralo Pécs-kő v Salgótarjáne. Účasť na túre je potrebné vopred nahlásiť najneskôr do 21. marca 2018.

Čítať ďalej...

Z. p. o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum organizujú vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 2. decembra 2017 na trase Veľké Dravce - Veľký Bučeň - Malý Bučeň - „Fiľakovské skaly“ - Kohútí vrch - Fiľakovo. Účasť na túre je potrebné vopred nahlásiť najneskôr do 30.11.2017.

Čítať ďalej...

Pri príležitosti Svetového dňa turizmu Vás KST z TJ Javor Lučenec, ŠOP SR, Správa CHKO Cerová vrchovina, mesto Fiľakovo, Novohrad-Nógrád Geopark a Novohradské turisticko-informačné centrum Vás pozývajú na celodenné turistické podujatie s názvom 42. ročník prechodu Cerovou vrchovinou, dňa 14.10.2017 (v sobotu).

Čítať ďalej...

Z. p. o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum organizuje vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 14.10.2017 na trase Nová Bašta - Medvedia výšina - náučný chodník Šomoška - Šiatorská Bukovinka.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád, Novohradské turisticko-informačné centrum a Novohrad-Nógrád Geopark Nonprofit Kft. Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa namiesto pôvodného dátumu 3. júna 2017, uskutoční 24. júna 2017 (v sobotu) na plánovanej trase Salgótarján - Andezitové stĺpy v obci Bér - Szentkút.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na ďalšiu vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 27. mája 2017 (v sobotu) na trase Večelkov - Údolie rieky Lőrince - Studňa Mária - Nová/Stará Bašta (zbierka V. Ladóczkiho, ukážka letu teplovzdušným balónom).

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád, Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove a Novohrad-Nógrád Geopark Nonprofit Kft. Vás vzhľadom na veľký záujem srdečne pozývajú na ďalšiu vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 22. apríla 2017 (v sobotu) na trase Zagyvaróna - Rónafalu (Hlboká jama) - Medvešská planina - Prameň Zagyva - Salgóbánya - Eresztvény.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrad-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na prvú tohtoročnú vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční 25. marca 2017 (v sobotu) na trase Gemerské Dechtáre - Adamov maar - Dechtárske vinice - Bagova skala - Steblová skala - Benč - Gemerské Dechtáre.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 3. decembra 2016 (sobota) na trase Fiľakovo - Eresztvény (návštevnícke centrum) - Medvešské kameňolomy - Salgóbánya - Hrad Šalgó - Fiľakovo. Čas a miesto stretnutia účastníkov je o 8:30 hod., Námestie slobody, pred budovou Mestského kultúrneho strediska.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 8. októbra 2016 (sobota) na trase Fiľakovo - Hajnáčka - Kostná dolina - Ragáč - Hajnáčsky hradný vrch - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Z.p.o. Geopark Novohrag-Nógrád a Novohradské turisticko-informačné centrum vo Fiľakove Vás srdečne pozývajú na vedenú pešiu túru, ktorá sa uskutoční dňa 28. mája 2016 (sobota) na trase Fiľakovo - Nová Bašta - Prameň p. Márie - Medvedia výšina - Dunivá hora - údolie Šurického potoka - Šurice - Hajnáčka - Fiľakovo.

Čítať ďalej...

Webstránka využívá k poskytovaniu služieb súbory cookies. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s požívaním cookies.
Ďalšie informácie Ok